Serwis

Usługi z myślą o klientach, którym zależy na niezakłóconym działaniu infrastruktury sieciowej i sprzętowej oraz systemów informatycznych.

Utrzymanie sprawnie działającej infrastruktury sieciowej i sprzętowej oraz systemów informatycznych jest kluczowe dla wysokiej efektywności Twojej firmy.

Dlatego FIScombud oferuje swoją pomoc w zakresie utrzymania ciągłej pracy Twoich systemów informatycznych i infrastruktury IT zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Nasze usługi utrzymania i serwisu infrastruktury sieciowej, sprzętowej oraz systemów informatycznych świadczymy w taki sposób, żeby czas potrzebny na rozwiązanie problemów był jak najkrótszy. Klienci mają bezpośredni kontakt do serwisu, który reaguje tak szybko, jak to możliwe (w czasie określonym w umowie).

Bez względu na to, czy szukasz partnera, który zajmie się tylko serwisem infrastruktury IT, czy również kompleksowymi usługami w zakresie utrzymania systemów informatycznych, archiwizacji danych czy tworzenia kopii bezpieczeństwa oferujemy:
– pomoc doświadczonych inżynierów
– bliską współpracę z producentami, która pozwala na szybkie dostarczenie potrzebnych zasobów sprzętowych
– elastyczność w kwestii zakresu świadczonych usług, która pozwoli nam dostosować się do specyficznych potrzeb Twojej firmy.

Żeby zapewnić niezakłóconą pracę Twojej infrastruktury IT i systemów informatycznych oferujemy usługi:
– wsparcia infrastruktury sieciowej i sprzętowej: dostawa, utrzymanie, serwis, okresowe przeglądy
– wsparcia oprogramowania: zapobieganie awariom, przyspieszone rozwiązywanie problemów w siedzibie klienta lub online, okresowe audyty systemów informatycznych
– archiwizacji i przechowywania danych, udostępniania własnych baz danych, serwisów, mocy obliczeniowych oraz lokalizacji i infrastruktury dla urządzeń klienta,
– związane z dostępem do internetu i tworzeniem kopii bezpieczeństwa
– dedykowane – dostosowane do charakteru pracy oraz wymagań klienta.

Żeby otrzymać więcej informacji o usługach serwisowych i utrzymaniu infrastruktury klienta wyślij wiadomość.